Z Pražských Primátorek vezeme 3 vítězství

Druhý červnový víkend se konal v Praze již 106. ročník Primátorských osmiveslic. Vítězství si přiváží dorostenci, veteránky i veteráni.

Jako první se na start postavily žačky starší, které vyslaly do boje čistou olomouckou osmu. Probojovaly se do finále a obsadily solidní 5. příčku. Dorostenky zasedly do společenství a vyválčily skvělé 3. místo, když druhá příčka jim unikla o 0,4s.
Dorostenci postavili na start dvě posádky. Čistá olomoucká osma se neprobojovala do dalších bojů a skončila v opravné jízdě. Suverénní jízdu předvadla osma složená ze závodníků Olomouce, Přerova a Otrokovic. Nezaváhala ani v jednom ze závodů a a naprosto s přehledem si dojela pro zasloužené vítězství. Orginální medaile si na krk pověsili Petr Čížek, Michal Grivalský, Jan Řezáč a Filip Snášel.
Juniorky opět startovaly se ženam ve společném závodě. Vyslali jsme do boje čistou olomouckou posádku, ale tentokrát jim nepřálo štěstí a těsně jim uniklo finále A, ve finále B s přehledem zvítězily.
Kategorie masters zastupovali 3 olomoucké závodnice, které zvítězily ve společenství moravských oddílů. Olomoučtí muži masters parádní jízdou zvítězili ve své kategorii E.

Přehled našich posádek:

8+ žkys - 5. místo - Grossertová, Manová, Holčáková, Hrubá, Hockaday, Uličná, Slepičková, Langerová, korm. Prchalová

8+ dky - 3. místo - Slepičková J., Brokešová, korm. Domesová + spol.

8+ dci - 1. místo - Čížek, Grivalský, Řezáč, Snášel + spol.
8+ dci - Hanák, Kolomazník, Mach, Bradáč, Kratochvíl M., Kratochvíl Š., Hoskovec, Pospíšil, korm. Třetina

8+ ženy - 6. místo -  Michalčíková, Ševčíková, Zbořilová, Brázdová, Truhlářová, Žižková, Benýšková, Chrbjátová, korm. Domesová

8+ žmasters C - 1. místo - Žižková, Večeřová, Vařeková + spol.

8+ mmasters E - 1. místo - Kožušník, Zapletal, Revay, Hlavica, Řoutil, Vyhnálek, Polášek, Nevřala, korm. Třetina

8+ mmasters I - Urban + spol.

Fotogalerie ZDE

 

           

Z Pražských Primátorek vezeme 3 vítězství | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2021 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz