Archív aktualit - 2019

Členské příspěvky na rok 2019

je nutno uhradit v plné výši do 31.3.2019 nebo ve dvou splátkách do 31.3. a 30.6.2019. Věnujte pozornost nové výši příspěvku, dle přílohy.

 

Soustředění v Otrokovicích 9. - 16.3.2019

zima, vítr, velký průtok vody, déšť, vlny, puchýře, desítky naveslovaných kilometrů, nedobrovolná koupel, vichřice..to vše se dá zažít na soustředění v Otrokovicích.

 

Olomoucký triatlon

v neděli 3.3.2019 zakončil Zimní pohár mládeže. Olomoučáci se doma výborně předvedli a jako oddíl s přehledem zvítězili.

 

Mistrovství ČR v Neratovicích

nám letos přineslo pouhé 2 stříbrné medaile a to zásluhou Vendulky a Karlíčka z kategorie masters. Ostatní závodníci zůstali pod stupni vítězů, i když jsme zaznamenali mnoho osobních rekordů.

 

Trenažérová regata v Piešťanech

se konala v sobotu 9.2.2019 za účasti závodníků z řad žactva a dorostu. Konkurence z řad hlavně maďarských a českých soupeřů prověřila připravenost našich závodníků. Domů vezeme 3 medaile.

 

Emma Benýšková mezi nejlepšími sportovci Olomoucka

Ve čtvrtek 7.2.2019 byla Emma, loňská evropská a světová juniorská šampionka, oceněna mezi nejlepšími juniorskými sportovci Olomoucka. Blahopřejeme!

 

Soustředění na běžkách na Kurzovní chatě

zatím nemá chybu!

 

Generálku na soustředění na běžkách

absolvovali závodníci z řad žactva pod vedením Radka Pospíšila.

 

Plavecký trénink

Již třetí měsíc čeří vodu olomouckého bazénu závodníci z řad dorostenců, juniorek, juniorů a žen při tréninku pod vedením plaveckého trenéra Kurcika.

 

Soustředění na běžkách na Kurzovní

Protože čas letí a soustředění na běžkách se nezadržitelně blíží, zveřejňujeme pár důležitých informací.

 

Vyhlašování nejlepší veslařů za rok 2018

proběhlo v sobotu 12.1.2019. Pohár za vítězství v kategorii starší žáků přebrala jejich trenérka Blanka Vařeková. Pro druhé místo v kategorii juniorských posádek si přišla Emma Benýšková.

 

2. kolo ČP 13.1.2018 v Praze

přineslo olomouckým barvám bronzovou medaili zásluhou Emmy Benýškové. Závodili dorostenci, juniorky a ženy.

Facebook Link
Copyright 2009 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz