Rozloučení mladšího žactva se sezonou

nazvali rodiče trefně "Pulec". Protože náš veslařský potěr jsou malí pulci, kteří se ale rozhodně neztratí, na závodech i v tréninku bojují ze všech sil a zásobují klub medailemi jako velcí borci.

Přinášíme příspěvek rodičů:

PULEC v Grygově

 Ani nepříznivá předpověď počasí není pro nejmladší olomoucké veslaře překážkou k tomu, aby  zaujali místa na slajdech a rozloučili se nejen s úspěšnou sezonou 2018/19, ale s i  chlapci druhoročáky.

5. října 2019  se v Grygově uskutečnil happening PULEC - veslařský potěr (a nejen on). V doprovodu svých rodičů a prarodičů pod taktovkou trenéra Adama se zapojil do všech připravených aktivit: 

- závodů dvojskifů posádek losovaných z klobouku
- veslařské tomboly,
- veslařského vědomostního kvízu
- předání diplomů a nakrojení překvapení akce - pulčího dortu.

Atmosféru akce doplňovaly dobroty od všech maminek, na grilu se otáčely kýty. Grygovem se i mezi občasnými kapkami, před kterými účastníky chránil stan, nesla příjemná atmosféra, vznikala nová kamarádství, vyměňovaly se recepty i zkušenosti. 

Velký dík ze strany všech rodičů patří nejen trenérům mladšího žactva, ale i celému klubu, že akci ve svých prostorách povolil. Obzvláště pak trenéru Adamovi, který akci organizoval, zaštiťoval a podpořil.

Rodiči, prarodiči i samotnými "pulci" byla akce zhodnocena jako topovka letošního babího léta.

Rodiče mladších žáků 2007, 2008

Fotogalerie ZDE

Rozloučení mladšího žactva se sezonou | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2021 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz