MČR v jízdě na veslařském trenažéru

v Jindřichově Hradci je dneškem za námi. Do loděnice přiváží zlato Jirka Urban v kategorii masters a "bramboru" juniorka Míša Uličná.

Nutno říct, že se pořadatelům podařilo uspořádat velmi kvalitní mistrovský závod. Velmi pěkná hala, skvělá organizace, super sportovní výkony a výborná myšlenka na odměnění prvních šesti závodníků. Naše poděkování patří pořadatelům i za to, že nás zachránili při  poruše našeho autobusu a dopravili svým busem do haly. Děkujeme!

V kategorii dorostenek jsme měli 4 závodnice. Barča Dostálová si vytvořila osobák, ostatní děvčata se, bohužel, ke svému maximu pouze vzdáleně přiblížila. Škoda.

Dorostenci měli početné zastoupení. Nejlepší výkon podal David Skopal, časem 6:45,9 obsadil skvělé 10. místo. Další dorostenci pak zajížděli časy nad 7:13, druhý nejlepší byl Max Weinlich za 7:13,8 na 46. místě.

Juniorky a junioři bojovali s reprezentačními limity. Závod juniorek přinesl nesmírně kvalitní výkony. Míša Uličná si vylepšila své letošní maximum a výborným časem 7:17,2 si dojela pro nepopulární 4. místo. Eva Slepičková po týdenní viroze dojela s časem 7:32,6 třináctá. Amálka Drahotuská si dojela pro osobák.

Z juniorů se v jízdě A představil Jan Paták, opět potvrdil repre limit a s časem 6:36,1 obsadil 24. místo. Pod 7. minut se vešeli i Martin Rygel za 6:50,6, David Sklenář s  časem 6:51,9 a Filip Stolín za 6:56,6.

V závodě žen, kde jsme ale němeli zastoupení, se 4 veslařky dostaly pod 7 minut, vítězná Pavlína Flamíková za 6:50,5. V závodě mužů zůstala letos hranice 6 minut nepokořena.

Záznam ze závodu ZDE

Fotogalerie ZDE

MČR v jízdě na veslařském trenažéru | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2024 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz