Kontrolní závody reprezentačních výběrů

se konaly poslední dubnový víkend v Račicích. Olomoučtí závodníci vybojovali celkem 10 míst v reprezentačních posádkách. 6 dorostenek bude závodit na CEFTĚ, 3 juniorky a 1 junior odjíždí do Mnichova

Dorostenky a juniorky závodily na dvojkách bez kormidelníka ve smíšeném závodě juniorek a dorostenek. 3 naše posádky se umístily ve finále A na 2., 5. a 6. místě. Juniorka Martina Bednářová spolu s Lindou Skálovou z Blesku budou v Mnichově startovat v noncoxu. Dorostenky Emma Benýšková, Adéla Zdráhalová, Veronika Chrbjátová a Anna Hlaváčová si vyjely start na noncoxu na závodě Olympic Hopes CEFTA. Na CEFTĚ bude v týmu B závodit i dvojka Tereza Michalčíková a Markéta Zbořilová.

Skifařka Adéla Truhlářová zvítězila po velmi dobré jízdě ve finále B a v Mnichově by měla zasednout v osmě juniorek. Její kolegyně Michaela Kidová zvítězila ve finále C a taktéž se nominovala do osmy.

Náš klub reprezentovali tři junioři. Největší úspěch zaznamenal Eda Bezděk, který prošel suverénně přes rozjížďky a semifinále a s náskokem 4 vteřin zvítězil ve finále A. V Mnichově zasedne do párové čtyřky. Dvojce juniorů Františkovi Hrubému s Lubošem Opluštilem se moc nedařilo a dojeli na celkovém 18. místě.

Výsledky našich závodníků:

1x jři - Eduard Bezděk - 1. místo

2- jři - Luboš Opluštil, František Hrubý - 18. místo

2- jky - Martina Bednářová + VK Blesk - 2. místo
         - Emma Benýšková, Adéla zdráhalová - 5. místo (2. místo mezi dorostenkami)
         - Anna Hlaváčová, Veronika Chrbjátová - 6. místo (3. místo mezi dorostenkami)
         - Tereza Michalčíková, Markéta Zbořilová - 15. místo (6. místo mezi dorostenkami)

1x jky - Adéla Truhlářová - 7. místo
          - Michaela Kidová - 13. místo

 

Kontrolní závody reprezentačních výběrů | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2024 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz