Honza si dojel na kontrolkách pro bronz

Olomoucká minivýprava bojovala o minulém víkendu o reprezentační dresy na kontrolních závodech dorostu a juniorů v Račicích. 3 závodníci si vyjeli místo v repre týmu.

Nejlépe se dařilo Janu Řezáčovi na skifu dorostenců. Výbornou jízdou v rozjížďkách se probojoval rovnou do semifinále. Z něj bezpečně postoupil do finále a tam si ve velmi vyrovnaném boji s pardubickým a táborským závodníkem zajistil bronzovou medaili. Na regatě ve Villachu bude s českým dorostenckým týmem startovat na skifu a dvojskifu.

Na skifu dorostenek se Jana Slepičková probojovala do finále B, kde v neděli bezpečně zvítězila a patří jí celkové 7. místo. I ona pojede do Villachu, závodit bude na dvojskifu a párové čtyřce.

Třetí reprezentační dres si vyjel na skifu junior Filip Snášel, který výborným závěrem zvítězil ve finále B a nastupuje na soustředění repre týmu v Račicích. V letošním roce se junoři budou účastnit ME v Bělehradu.
Všechny závody našich skifařů byly obsazeny 24 závodníky.

Dorostenci i junoři závodili i na dvojkách. Dorostenci Matěj Kratochvíl a Vojtěch Hoskovec skončili těsně pod stupni vítězů na 4. místě, Štěpán Kratochvíl a Jan Paták vyhráli finále B. Juniorům Petrovi Čížkovi a Michalovi Grivalskému patří 8. příčka.

Fotogalerie ZDE

Honza si dojel na kontrolkách pro bronz | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2021 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz