Finálovými jízdami vyvrcholilo v sobotu 8. srpna 2009 MS juniorů ve Francii

Česká výprava na něm byla úspěšná a získala dvě stříbrné medaile. Ani závodníci našeho oddílu se v Brive neztratili.

Pro první medaili si v odpoledním finále dojel dvojskif juniorek Denisa Čvančarová a Lenka Antošová, který podlehl pouze favorizované lodi Německa. Velkým favoritem na medaili byla i párová čtyřka juniorů David Szabo, Jan Pilc, Jakub Podrazil a Jan Andrle. Hochy ve velmi dramatickém závodě dělila od zlaté medaile pouhá vteřina.

Další posádky se umístily ve finále B. Olomoucký noncox Vojtěch Schlimbach, Jakub Vrána, Karel Běhal a Vít Slavík postoupil přes rozjížďky a opravky do semifinále. V něm předvedl skvělou jízdu, bohužel chyběl mu kousek štěstí a skončil na 4. místě, což na postup do finále A nestačilo. Ve finále B obsadili reprezentanti našeho oddílu 2. místo, celkově tedy skončili osmí stejně jako osma a dvojka "bez" juniorů. Na 9.místě se umístila dvojka "bez" juniorek, na 14. potom dvojskif juniorů. MSJ bylo celkově velmi dobře obsazené, například párových čtyřek juniorů bylo 32!

Kompletní výsledky zde.

Finálovými jízdami vyvrcholilo v sobotu 8. srpna 2009 MS juniorů ve Francii | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2023 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz