Den otevřených dveří

proběhl v areálu loděnice v úterý 13.9.2016. U této příležitosti jsme také oficiálně poděkovali našim juniorským mistrům světa zaskvělou reprezentaci.

V odpoledních hodinách si všichni příchozí mohli nejen prohlédnout naši loděnici, ale také si vyzkoušet jak jízdu na veslařském trenažéru, tak na veslařském bazéně a dokonce i přímo na vodě. Této šance využívali jak rodinní příslušníci stávajících veslařů, tak nově příchozí děti i dospělí. Věříme, že se s některými budeme setkávat i nadále v rámci pravidelných tréninků. 

Dále bylo na programu oficiální setkání s našimi novopečenými juniorskými mistry světa Míšou Kidovou, Áďou Truhlářovou a Edou Bezděkem. Trochu jsme je vyzpovídali, jak to vlastně všechno bylo a vedení klubu jim pak poděkovalo za krásné předvedené výkony v úspěšné sezóně. Svojí přítomností nás potěšil také bývalý veslař a současný senátor Martin Tesařík. 

Počasí nám přálo a jak už se na podobnou akci sluší a patří, tak nechyběly ani klobásy, pivo a nealko a dokonce i něco sladkého. 

Fotogalerie.

Fotogalerie 2

Den otevřených dveří | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2023 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz