CEFTA 2013 - Olympic Hopes regatta

se konala letos v pátek 10. 5. 2013 v Piešťanech. Náš klub reprezentovaly 2 dorostenky a 2 dorostenci a ve svých disciplínách získali zlaté medaile.

Nejdříve startovaly dorostenky na čtyřce bez kormidelníka. Michaela Kidová a Petra Láhnerová spolu se závodnicemi z Blesku Praha nedaly soupeřkám šanci a bezpečně zvítězily před dvěma loděmi Maďarska. Dvojka bez kormidelníka dorostenců si musela poradit nejen se soupeři z Maďarska, ale i se silným protivětrem a vlnami. Jakub Kuchař a Eduard Bezděk vše zvládli na jedničku a vezou také zlato.

V sobotu a neděli pokračují závody v Piešťanech jarní regatou, kam odjíždí další závodníci z našeho oddílu.

Fotogalerie

CEFTA 2013 - Olympic Hopes regatta | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2023 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz