9. ročník trenžérové regaty O pohár Slňavy 2014

se konal ve neděli 2. února 2014. Náš klub reprezentovali převážně mladí závodníci a přivážíme 3 zlaté, 2 stříbrné a 6 bronzových medailí a celkové vítězství v soutěži družstev!

Jako první do bojů zasáhlo mladší žactvo. Jediný zástupce mladších žáků byl Petr Čížek, který se umístil uprostřed startovního pole na 9. místě. Děvčata sbírala medaile. Karolína Brázdová dojela na 2. místě, Lucie Truhlářová na 3. místě a na 4. místě byla Viktorie Krejčí.
Starší žačky dosáhly na tři medaile. Markéta Zbořilová zvítězila u žaček roč. 2001, její kolegyně Emma Benýšková dojela ve svém premiérovém závodě na 4. místě a Tereza Michalčíková těsně za ní na 5. místě. O rok starší žačky přivezli zlato zásluhou Adély Zdráhalové a o bronz se postarala Anna Hlaváčová. Veronika Chrbjátová dosáhla na 6. příčku. Starší žáci byli hodnoceni také po ročnících. Jan Malík bral bronz v závodě ročníku 2001, Dominik Šincl dojel na 6. místě. U starších kolegů bral Adam Zdráhal taktéž bronz, Tomáš Feit dojel na 8. a Vojtěch Tesařík na 14. místě.
Dorostenky se ve svém závodě seřadily na 2. - 5. místě v pořadí Michaela Kidová, Petra Láhnerová, Adéla Truhlářová a Martina Bednářová. Barbora Prchalová dojela na 8. místě, Kateřina Čermáková na 11. a Kateřina Chmelová na 16. místě. Dorostenci nepřijeli do Piešťan v nejsilnější sestavě a tak Lubomír Opluštil dojel na 8. místě, Ondřej Hysek hned za ním na 9. místě, Antonín Kučera dosáhl na 15. a Jakub Bartel na 17. příčku.
O předposlední olomouckou medaili, bronzovou, se postarala Lucie Čermáková v závodě juniorek. Její kolegyně Kristýna Spurná dojela na 6. místě, Nikol Raušová na 8. místě a Kateřina Domesová skončila na 11. příčce.
Závod žen vyzněl jednoznačně pro Pavlínu Žižkovou.

Olomoucká medailová umístění
1. místo
Markéta Zbořilová - žkyst 2001
Adéla Zdráhalová - žkyst 2000
Pavlína Žižková - ženy

2. místo
Karolína Brázdová - žkyml 2002
Michaela Kidová - dky

3. místo
Lucie Truhlářová - žkyml 2002
Anna Hlaváčová - žkyst 2000
Jan Malík - žcist 2001
Adam Zdráhal - žcist 2000
Petra Láhnerová - dky
Lucie Čermáková - jky

Fotogalerie ZDE

Výsedky ZDE

 9. ročník trenžérové regaty O pohár Slňavy 2014  | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2021 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz