9. Žaba cup 2015

Tradiční zakončení sezony 9. Žaba cup 2015 se odehrálo v sobotu 31.10.2015. V závodě startovalo 8 smíšených čtyřek. Letos poprvé se jela i finálová jízda o celkové vítězství.

Letošní start již devátého ročníku obnoveného závodu mixovaných čtyřek s kormidelníkem byl zahalen mlhou, ta se však postupem času rozplynula a všichni společně jsme strávili příjemné podzimní dopoledne. 

Letošní nejrychlejší posádka v sestavě Tereza Dohnalová, David Mecka, Martin Brázda, Matěj Lorenc, kormidelník Marie Štefková z ČVK Praha odolala v přímém souboji sestavě Antonín Kučera, Karel Nevřala, Lucie Truhlářová, Filip Rukriegel a kormidelnice Anna Smejkalová. Bronz na cca 200 metrové trati brali Adéla Zdráhalová, Kateřina Prchalová, Pavlína Žižková, Martin Vlček a kormidelnice Vendula Večeřová.

Opět se také sešla řada velmi vydařených masek a převleků, ze kterých je čím dál náročnější, prakticky nemožné, vybírat tu nejlepší. Stejně jako v předchozích ročnících byli vyhlášeni také nejmladší účastník - Viktorie Krejčí a nejstarší účastník - Karel Nevřala. 

Na konci celého oficiálního pořadu byla stažena klubová standarda a úspěšná sezóna 2015 je tímto považována za ukončenou. 

Následovalo neformální setkání nad výborným gulášem z kuchyně Tomáše Brody, večer pak pokračovala zábava v klubovně.  

Fotogalerie ZDE

Kompletní výsledky:

9. Žaba cup 2015 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2022 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz