8. Žaba Cup 2014

Za slunečného podzimního dopoledne v sobotu 18.10.2014 se uskutečnil již osmý ročník obnovených závodů Žaba Cup, konaných u příležitosti konce sezóny.

Letos se na start postavilo celkem deset smíšených posádek, z nichž nejrychleji zvládla cca 200 m dlouhou trať Lucka Čermáková, Michal Kluka a Markéta Zbořilová ve společenství s otrokovickými Filipem Novotným a Honzou Solařem. Stříbro pak brala opravdu zkušená sestava Honza Drábek, Adéla Zdráhalová, Petr Kuchyňka, Jirka Urban a kormidelník Martin Brázda. Bronzovou příčku vybojovali Bára Prchalová, Katka Hlaváčová, Jakub Bartel a Veronika Chrbjátová, vedení kormidelníkem Edou Bezděkem. Posádku, která byla letos nejpomalejší, ale i tak s jistotu projela cílem, si odstrokovala Katka Chmelová, za ní pak Vojta Janalík, Filip Hlavica, Honza Smejkal a kormidelnice Hela Fukalová.

Stejně jako v předchozích letech nechybělo ani vyhlášení nejstrašího a nejmladšího závodícího účastníka. Tentokrát bylo mezi Jirkou Urbanem a Terezkou Michalčíkovou rovných 60 let.

I tentokrát se sešla řada výborných masek, které byly tak vychytané, že jsme nedokázali vybrat tu opravdu nej a ocenění si zasloužily všechny. O tom všem se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii.

Po vyhlášení všech výsledků a nej... jsme přistoupili k sundání klubové vlajky a sezóna roku 2014 tak byla oficiálně ukončena. Následovala volná zábava, výborný gulášek z dílny pánu Tomáše Brody a Petera Cvoligy a večer pak neformální setkání v klubovně.

 Fotogalerie ZDE

8. Žaba Cup 2014 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2021 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz