2.kolo ČP v jízdě na trenažéru

se jelo v nedělli 14.1.2024 v Roudnici nad labem. Výborně připravená akce přinesla našim závodníkum kompletní sadu medailí a řada z nich si připsala nové osobní rekordy.

Dorostenky vyjely na trať 2000m jako první. Všechna 4 děvčata si vyjela osobní rekordy. Nejlépe se dařilo nejmladší závodnici celého startovního pole Veronice Snášelové, dojela na 5. místě v čase 7:52,1.
Dorostenci měli v Roudnici početné zastoupení. Všech 10 závodníků se vypořádalo s tratí velmi dobře. Magickou hranici 7 minut překonal pouze David Skopal. Za čas 6:43,0 bral 6. místo.
Juniorky dorazily téměř v kompletní sestavě. Všechny dojely na hranici svých osobáků. Jediná, která si vytvořila nový osobní rekord, byla Míša Uličná. Skvělým časem 7:08,2 v této kategorii zvítězila.
V kategorii juniorů se nejvíce dařilo Davidu Sklenářovi. Nový osobák měl hodnotu 6:41,0 a přinesl Davidovi 13. místo. Pod 7 minut dojel ještě Michael Bubniak, Jakub Kukač a Jirka Mlynář.
Kategorie žen lehké váhy měla pouze 3 závodnice, 2 z toho byly z Olomouce. Nový osobák 7:50,2 přinesly Amálce Drahotuské stříbrnou medaili, Ella Grossertová se nepotkala s dobrou formou a dojela si pro bronz.
Fotogalerie ZDE

2.kolo ČP v jízdě na trenažéru | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2024 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz