14. Mezinárodní mistrovství Slovenska v halovém veslování 2013

se konalo v sobotu 9.3.2013 a tradičně se zúčastnili i naši závoníci. Z posledního závodu zimní sezóny přivezli celkem šest medailí!

Sbírku medailí zahájili starší žáci, kteří tvořili nejpočetnější olomouckou skupinu. Bronzovou medaili si za čas 3:32,8 odváží František Hrubý. Jen o stupínek níže, na 4. místě skončil Adam Zdráhal, 7. místo patřilo Jiřímu Vaňkovi, 8. místo Vojtovi Janalíkovi, na 10. místě skončil Filip Rukriegel a na 11. místě Jakub Bartel.

Mezi dorostenkami se prosadily na stupně vítězů obě naše závodnice. Rychlejší byla tentokrát Michaela Kidová, která si nejen vylepšila osobní rekord na hodnotu 7:38,4 min., ale také si připsala titul Mistryně Slovenska. Petra Láhnerová se umístila jen o příčku níž a získala tak stříbro.

Nový osobní rekord má také juniorka Lucie Čermáková, která poprvé úspěšně zlomila hranici osmi minut. Tento výkon jí v mezinárodní konkurenci vynesl čtvrtou příčku.

Mezi dospělými zvítězila Pavlína Žižková, ve veteránech si zlato odváží Jiří Urban. Šestou medaili - zlatou - vybojoval v kategorii 19 - 29 let Jan Smejkal.

Fotogalerie.

14. Mezinárodní mistrovství Slovenska v halovém veslování 2013 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2022 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz