NÁBOR

01.03.2020

Nové zájemce o veslování přivítáme každý všední den po domluvě.

NÁBOR

Pro chlapce a dívky představuje sport smysluplné vyplnění volného času. Veslařský klub Olomouc nabízí členství dětem od 10 let. Jsme závodní klub s dlouholetou tradicí a výbornými výsledky jak na republikové, tak na mezinárodní úrovni.

V rámci tréninkové přípravy naši členové využívají veslařský bazén, tělocvičnu, posilovnu, saunu a pod vedením zkušených trenérů se připravují na závody.

Rádi přivítáme všechny zájemce, chlapce i dívky ve věku 10. - 15. let. Individuální návštěvu lze domluvit u trenérů jednotlivých kategorií, kontakty ZDE.

PŘÍPRAVKA

Pro děti od 1. - 4. třídy ZŠ je určena sportovní přípravka. Pohybová činnost je zaměřena na všeobecný tělesný rozvoj dítěte. Náplní hodin jsou míčové hry, cvičení se švihadly, s padákem, cvičení na jednoduchých gymnastických nářadích a různé soutěže. O děti se starají zkušení trenéři.

Trénink probíhá v tělocvičně, k dispozici je šatna a hygienické zázemí.

Děti se scházejí 1x týdně, a to ve čtvrtek od 16:30 - 17:30 hodin. Ke cvičení je nutný sportovní oděv a obuv do tělocvičny. První trénink v nové sezoně se uskuteční v polovině září 2019, další následují vždy v 16:30 hodin. Navštívit nás můžete i kdykoliv v průběhu školního roku.

 

NÁBOR | VKOLOMOUC

Roky

12.06.2024
Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2024 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz