Zlato a dvě stříbra

to je sbírka kovů, kterou vezeme z Hořína. Dvě medile senzačně ukořistil Eda Bezděk, stříbro přidala dvojka juniorek.

Do závodu jsem vyslali celkem 14 posádek. Největší zastoupení měly dorostenky. Na skifech obsadily výborné 7.místo Emma, 13.místo Markéta, 22.Lucka a 42. místo Kája. Dvojka Viki s Markétou dojela na 5. místě.
Juniorky osedlaly 2 skify - Adéla T. dojela 17. a Adéla Z. na 25. místě. Dvojka Aničky s Verčou si vyjela skvělé stříbro, Míša s Martinou mají bramborovou medaili.

Dorostenci postavili do závodu Jirku na skifu, dojel na 46. místě.
Junioři Luboš s Filipem na dvojce obsadili 17. místo, Franta na skifu si dojel pro skvělé 10. místo.

Závěr programu patřil mužům. Eda se sklonil jen před trojnásobným mistrem světa Ondřejem Synkem a dojel sii pro stříbro. Kategorii seniorů B do 23 let vyhrál.
V lehkých mužích startoval Tonda a dojel si pro 21 pozici.