52. Mezinárodní regata Villach 2013

O víkendu 7.-8.9.2013 se za slunečného počasí konala tradiční mezinárodní regata v rakouském Villachu, které se zúčastnila i malá výprava našich starších žaček.

Děvčata se rozhodně v mezinárodní konkurenci devíti zemí neztratila. Nejlépe si vedla Adéla Truhlářová, která vítězstvím v sobotní jízdě bezpečně postoupila do finále A, kde vybojovala 2. místo, jen vteřinu za vítěznou rakouskou závodnicí. Další medaili, tentokrát bronzovou, přidala společně s Valentýnou Kolářovou na dvojskifu. V této disciplíně startovaly také Adéla Zdráhalová s Annou Hlaváčovou, které obsadily celkové šesté místo, Veronika Chrbjátová s přerovskou závodnicí Julií Jakubíčkovou pak byla 11. z celkového počtu 19. posádek. Čtvrté místo, pouhé 0,2 vteřiny od bronzu, obsadila po velkém boji Veronika, Valentýna, Adéla a Anička na čtyřce párové bez kormidelnice.