Zahájení veslařské sezóny 2011

proběhlo na olomoucké loděnici také v sobotu 2.4.2011. Poté, co se všichni účastníci Jarního běhu vrátili bezpečně do cíle, přistoupili jsme k slavnostnímu vztyčení klubové vlajky.

Již tradičně proběhl tento akt pod taktovkou veteránů a za účasti řady současných i bývalých veslařů a příznivců našeho krásného sportu. Následně dostal slovo místopředseda klubu Ing. Jiří Slepička, který nás ještě jednou všechny přivítal a seznámil nás s hlavními body právě zahájené sezóny. Potom předal mikrofon hejtmanovi Olomouckého kraje Ing. Martinovi Tesaříkovi, který nás i letos potěšil svoji návštěvou.

Na programu sobotního dopoledne, provázeného aprílovými přeháňkami, byl také křest nové čtyřky párové s kormidelníkem, která byla pořízena pro žactvo. Tohoto úkolu se velmi zodpovědně zhostili pan hejtman spolu s dalším našim příznivcem JUDr. Tomášem Vránou. Společnou fotkou u "Bílého tesáka" byly ukončeny veškeré oficiality a přešlo se k udírně a neformální zábavě...

Závěrem připomínáme, že společenským vrcholem letošní sezóny bude oslava 70. let od založení organizovaného veslování v Olomouci, která nás čeká někdy na podzim. Přesné datum zatím není stanoveno, ale vše se všichni zavčas dozvíte. Nyní už nezbývá než popřát všem hodně nejen sportovních úspěchů.

Fotogalerie.

Zahájení veslařské sezóny 2011 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2021 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz