Z Cefty vezeme 4 medaile

Celkem 4x se naši veslaři probojovali na stupně vítězů na Olympic Hopes regattě v Třeboni 20.8.2021. Zlato brala čtyřka dorostenek, stříbro osma dorostenek a osma dorostenců a bronz čtyřka dorostenců.

Na Olympic Hopes Regattě startovali nejlepší veslaři kategorie dorostu z Maďarska, Slovenska, Polska, Rakouska a České republiky. Olomoučtí veslaři měli v reprezentaci celkem 10 zástupců.

Čtyřka dorostenek Eva Slepičková, Michaela Uličná, Hana Hockaday s otrokovickou Kateřinou Rulfovou zvítězila s přehledem nad lodí Maďarska a Polska. Bylo to jediné vítězství českých děvčat a o to je cennější. Tato sestava zasedla spolu s děvčaty z Lysé nad Labem do osmy a vybojovala stříbrné medaile. Na kormidle seděl Jakub Kukač.

I dorostenci Jan Paták, Martin Rygel, Filip Stolín a Jakub Štěpánek startovali na čtyřce bez kormidelníka. Po velkém boji si odváží z Třeboně bronzové medaile. Ještě cennější kov - stříbrný - brali na osmě s kolegy z Prahy, osmu dovedl do cíle kormidelník Jakub Kukač.

Dvojka dorostenek Ellen Grossertová, Vendula Hrubá bohužel ve svém závodě na medaili nedosáhla a zbylo na ni nepopulární 4. místo.

Blahopřejeme!

Fotogalerie ZDE

Z Cefty vezeme 4 medaile | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2022 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz