Vyhlášení nejlepší veslařské posádky roku 2013

proběhlo v sobotu 9. 11. 2013 i za účasti zástupců našeho klubu. Při této příležitosti byli oceněni nejlepší veslařské posádky, nejlepší kluby a také trenéři a funkcionáři. Pan Oldřich Okleštěk...

... převzal Čestný odznak Českého veslařského svazu za dlouholetou práci trenéra a funkcionáře. V našem klubu působil jako vynikající trenér ženských složek, později jako předseda klubu a v současné době oceňujeme jeho práci při opravě lodí.

V sezoně 2013  se náš klub umístil na 3. místě v celkovém bodování Českého poháru a také na 3. místě v Mistrovství republiky družstev. Je to nejlepší výsledek v posledních letech a velký závazek do budoucna.

Fotogalerie ZDE

Vyhlášení nejlepší veslařské posádky roku 2013 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2022 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz