Tour Nordic Walking 2011

V úterý 10.5.2011 jsme se hromadně zúčastnili akce propagující severskou chůzi - Nordic Walking. U této příležitosti jsme také prezentovali 70. let organizovaného veslování v Olomouci.

Celá akce probíhá v různých termínech v několika městech v ČR. V Olomouci je její hlavní organizátorkou pani doc. MUDr. Eliška Sovová, Ph.D., kterou mnozí známe z trenažérových závodů, kde nám ochotně zajišťuje zdravotní dohled a první pomoc. Bylo tedy naší milou "povinností" vyměnit pro jednou vesla za pár holí a vydat se na kratší či delší vycházkové okruhy s vidinou pomoci propagovat pohybovou aktivitu zdravého životního stylu, vhodnou pro všechny generace.

V rámci této akce jsme také prezentovali olomoucké veslování a jeho sedmdesátiletou tradici v Olomouci. Zájemci měli možnost vyzkoušet si jízdu na veslařském trenažéru a na fotografiích si prohlédnout proměnu olomouckého veslování v čase. Oficiální oslavy 70. let od založení našeho klubu jsou plánovány na podzim letošního roku.

Na závěr děkujeme všem našim členům, kteří se akce zúčastnili a přispěli tak k překonání účastnického rekordu z loňského roku!

Fotogalerie.

Tour Nordic Walking 2011 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2021 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz