Mistrovství ČR ve sprintu 2019

se konalo v pátek 20.9.2019 v Račicích a ani naši závodníci se rozhodně neztratili, když v konečném součtu vybojovali sedm medailí, z toho tři mistrovské tituly.

Na závodech startovaly pouze kategorie od dorostu výš. O první mistrovský titul se postaraly dorostenky Jana Slepičková, Adéla Brokešová a korm. Tereza Michalčíková ve společenství na osmě. Příjemným překvapením bylo vítezství čtyřky žen ve složení Veronika Chrbjátová, Emma Benýšková, Pavlína Žižková a Vendula Večeřová. Vítěznou sérii pak uzavřeli dorostenci Michal Grivalský, Filip Snášel, Vojtěch Hoskovec, Petr Čížek a korm. Jan Holčák na osmě. 

Veronika Chrbjátová s Emmou Benýškovou následně přidaly stříbro na dvojce žen a na čistě olomoucké kombinované osmě juniorek a žen spolu s Pavlínou Žižkovou, Lucií Truhlářovou, Markétou Zbořilovou, Vendulou Večeřovou, Sárou Ševčíkovou, Terezou Michalčíkovou a korm. Janem Holčákem. Bronz doplnili dorostenci Filip Snášel s Michalem Grivlským na dvojskifu a dorostenky Jana Slepičková a Adéla Brokešová na čtyřce. 

Na trati 500 m startovali také juniorky na čtyřce, kde obsadily 6. místo a junior Vašek Chaloupka a dorostenec Tomáš Hanák na skifu pak nepostoupili v silné konkurenci do hlavního finále. 

O víkendu plynule navázalo Mistrovství ČR družstev, kde už se představí naše kompletní klubová základna od žactva až po dospělé.

Celkové výsledky ZDE.

Fotogalerie.

Mistrovství ČR ve sprintu 2019 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2021 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz