Kontrolní závody Račice 2009

Velmi úspěšný víkend prožila olomoucká minivýprava na Kontrolních závodech v Račicích, které se konaly ve dnech 1. - 2. 5. 2009. Závodníci zde získali čtyři cenná finálová umístění.

Dvojka bez kormidelnice žen Jana Vyhnánková - Pavlína Žižková se po oba dva dny suverénně vypořádala s konkurencí a zvítězila s téměř půlminutovým náskokem. V kategorii juniorů náš klub reprezentovaly dvě posádky. Dvojka bez kormidelníka Vítek Slavík - Karel Běhal se ve finále A umístila na druhém místě, za nimi dojeli na místě třetím jejich kolegové Jakub Vrána a Vojtěch Schlimbach. Na základě tohoto umístění byli chlapci nominováni na juniorskou mezinárodní regatu v Mnichově, která se uskuteční následující víkend. Posledními bodujícími zástupci našeho oddílu byli dorostenci Jan Smejkal a Jiří Veselý, kteří obsadili druhou příčku taktéž v závodě dvojek bez kormidelníka. Bohužel se nedařilo dvojce mužů do 23 let Jakubovi Gefingovi a Přemyslovi Pazderovi, kteří o pouhých 0,5 s nepostoupili do semifinále. Dvojka mužů Vít Komárek - Jakub Weigel nestartovala ze zdravotních důvodů.

Fotogalerie.

Kontrolní závody Račice 2009 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2023 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz