Jarní soustředění Račice 2009

Ve dnech 23.-29.3.2009 se v areálu Sportovního centra v Račicích uskutečnilo jarní soustředění olomouckých veslařů z řad dorostenců, juniorů a mužů.

Akce se zúčastnilo celkem pět závodníků z řad dorostenců pod trenérským vedením Tomáše Vodáka a pět juniorů, stejně jako pět mužů trenéra Petra Truhláře.

I přes chladné, větrné a deštivé počasí se podařilo odtrénovat plánované objemy, pouze sobotní dopolední trénink byl z důvodu silného deště nahrazen tréninkem na Plaveckém bazéně v Litoměřicích. Veslování na vodě bylo doplněno během kolem kanálu, během do schodů na tribuně, využita byla také nová posilovna SC Račice. Celkovým vítězem běhu na 5 km se stal Vítek Slavík a vítězem běhu do schodů Jakub Vrána.
Ve čtvrtek se uskutečnilo plánované fotbalové utkání na velkém travnatém hřišti FC Sokol Račice. Vítězem se stalo mužstvo vedené kapitánem Jakubem Vránou, které dokázalo porazit mužstvo kapitána Jakuba Gefinga 6:4 v řádné hrací době 2 x 45 minut.
Soustředění vyvrcholilo distančním závodem na 6 km. Ve dojkách "bez" byla absolutně nejrychlejší dvojice Vítek Slavík, Karel Běhal před dvojkou Jakub Vrána, Vojtěch Schlimbach. Třetí místo obsadila dvojka Jakub Gefing a Přemysl Pazdera. Mezi skifaři si nejlépe vedl Jiří Barták.

Autor: Petr Truhlář

Více ve fotogalerii.

Jarní soustředění Račice 2009 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2023 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz