7. ročník Olomouckého veteránského kilometru a 3. ročník Memoriálu Jožky Kovačíka

Tradiční vrchol zimní přípravy našich veteránů - Olomoucký veteránský kilometr - se na loděnici konal v pátek 24. 2. 2012. U této příležitosti s námi také oslavil významné životní jubileum Laďa Řoutil

V letošním ročníku se představilo celkem 18 startujících závodníků, tentokrát všichni z řad současných či bývalých veslařů. Pouze dvěma účastnicemi byla zastoupena kategorie žen. První příčku obhájila s časem 3:43,0 min. Blanka Vařeková a, stejně jako loni, stříbrnou pozici obsadila Vendula Večeřová (3:45,5 min.).

Pavlína Žižková opět startovala ve své vlastní kategorii, ve které nemohla jinak, než zvítězit. Pro letošek jí k tomu stačil čas 3:15,3 min. Celkově se umístila na 4. pozici.

Mezi muži patřila bronzová pozice Radkovi Vyhnálkovi (3:14,8 min.), na stříbrnou příčku stačil čas 3:09,3 min. Mirkovi Herzánovi a pro vítězství si bez váhání dojel Pavel Skula v čase 3:07,5 min.

O úspěšném návratu Pavla Skuly v plné síle svědčí také 8,8 s, o které se dokázal zlepšit proti svému loňskému maximu a stal se tak Skokanem roku 2012.

Fotogalerie.

7. ročník Olomouckého veteránského kilometru a 3. ročník Memoriálu Jožky Kovačíka | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2023 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz