4. kolo ČP v jízdě na veslařském trenažéru Děčín 2010

Závěrečným čtvrtým kolem byla v neděli 24.1.2010 v Děčíně završena soutěž Českého poháru 2009/2010 v jízdě na veslařském trenažéru. Naši závodníci tam stanuli dvakrát na stupních vítězů.

Jako první do bojů o medaile zasáhli dorostenci. Tomáš Vodák ml. po velice dramatickém souboji obsadil skvělou třetí příčku za pražskými soupeři. Tento výsledek ho v konečném hodnocení letošního ročníku českeho poháru posunul na celkovou třetí pozici. Jeho dorostenecký kolega Jakub Kopřiva se umístil na 14. místě.

Mezi juniory si Jan Smejkal svým nejlepším časem této sezóny zajistil osmé místo, Vojtěch Schlimbach dojel na 17. místě.  

Poslední zastoupení měl náš klub v hlavní kategorii mužů. Výbornou formu prokázal Michal Diviš, který si časem 6:12,0 min. zajistil nejen bronzovou medaili, ale také přímý postup na mistrovství republiky. Karlovi Běhalovi patří ve stejném závodě 16. příčka.

Na severu Čech byla nedělními závody uzavřena také konečná kvalifikace na Mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru, které se koná 20.2.2010 v Neratovicích. Výsledky jednotlivých kol českého poháru nám napovídají, že do bojů o horní příčky by mohli promlouvat i naši závodníci.

Kompletní výsledky ZDE.

Fotogalerie zde.

4. kolo ČP v jízdě na veslařském trenažéru Děčín 2010 | VKOLOMOUC

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2023 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz